Index Numele candidatului Judetul in care
a candidat
Liceul in care
a fost repartizat
Specializarea la care
a fost repartizat
Codul
specializarii
Media
la admitere
Media
EN / TSU
Media de
absolvire
Nota /
Media la
limba
romana
Nota /
Media la
matematica
Optiunea
3
(istorie/
geografie)
Nota /
Media la
optiunea 3
Limba
materna
Nota /
Media la
limba
materna
1 MOCANU I. BOGDAN BRASOV COLEGIUL NATIONAL 'ANDREI SAGUNA' BRASOV Stiinte ale Naturii 107 9.90 9.80 10.00 9.70 9.90 - - - -
2 ALEXANDRESCU T. ALEXANDRA-MARIA BRASOV COLEGIUL NATIONAL 'ANDREI SAGUNA' BRASOV Matematica-Informatica 106 9.89 9.80 9.98 9.60 10.00 - - - -
3 GIURGITEANU A. MARIA-ALEXANDRA BRASOV COLEGIUL NATIONAL 'ANDREI SAGUNA' BRASOV Matematica-Informatica 106 9.87 9.80 9.95 9.60 10.00 - - - -
4 MIRON R. ALINA-MARIA BRASOV COLEGIUL NATIONAL 'ANDREI SAGUNA' BRASOV Stiinte ale Naturii 107 9.74 9.55 9.94 10.00 9.10 - - - -
5 FACAIANU M. BOGDAN BRASOV COLEGIUL NATIONAL 'ANDREI SAGUNA' BRASOV Matematica-Informatica 106 9.74 9.55 9.94 9.30 9.80 - - - -
6 SUGEAC S. ANCA BRASOV COLEGIUL NATIONAL 'ANDREI SAGUNA' BRASOV Stiinte ale Naturii 107 9.72 9.60 9.84 9.30 9.90 - - - -
7 TIGANESCU R. EMILIA-CRISTINA BRASOV COLEGIUL NATIONAL 'ANDREI SAGUNA' BRASOV Stiinte ale Naturii 108 9.71 9.52 9.91 9.70 9.35 - - - -
8 LEPADUS G. FLORIN BRASOV COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA ‘GRIGORE MOISIL’ Matematica-Informatica 124 9.70 9.60 9.81 9.20 10.00 - - - -
9 MURESAN A. ALEXANDRA-IOANA BRASOV COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA ‘GRIGORE MOISIL’ Matematica-Informatica 124 9.68 9.45 9.91 9.60 9.30 - - - -
10 CONSTANTINESCU R. VANESSA-JULIA BRASOV COLEGIUL NATIONAL 'ANDREI SAGUNA' BRASOV Stiinte ale Naturii 107 9.67 9.45 9.90 9.80 9.10 - - - -
11 GANEA D. RALUCA BRASOV COLEGIUL NATIONAL 'ANDREI SAGUNA' BRASOV Stiinte ale Naturii 107 9.67 9.37 9.97 9.90 8.85 - - - -
12 MATEESCU C. CRISTINA-IOANA BRASOV LICEUL 'ANDREI MURESANU' BRASOV Stiinte ale Naturii 151 9.63 9.52 9.74 9.15 9.90 - - - -
13 LAZAR D. HORIA-MARIAN BRASOV COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA ‘GRIGORE MOISIL’ Matematica-Informatica 124 9.63 9.40 9.87 8.90 9.90 - - - -
14 MINDRU D. IOANA-ADRIANA BRASOV COLEGIUL NATIONAL 'DR. IOAN MESOTA' BRASOV Filologie 118 9.51 9.35 9.67 9.30 9.40 - - - -
15 TANCU S. ANDRADA BRASOV COLEGIUL NATIONAL 'ANDREI SAGUNA' BRASOV Matematica-Informatica 106 9.51 9.30 9.72 9.05 9.55 - - - -
16 DUMITRU V. RARES-IONUT BRASOV COLEGIUL NATIONAL 'ANDREI SAGUNA' BRASOV Stiinte Sociale 109 9.51 9.25 9.77 9.15 9.35 - - - -
17 MARIN R. GABRIELA-MIHAELA BRASOV COLEGIUL NATIONAL 'ANDREI SAGUNA' BRASOV Matematica-Informatica 106 9.48 9.45 9.52 9.30 9.60 - - - -
18 ZAMFIRIU R. RARES-IONUT BRASOV COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA ‘GRIGORE MOISIL’ Matematica-Informatica 124 9.46 9.10 9.82 9.15 9.05 - - - -
19 COJOCARIU I. SORINA-IOANA BRASOV COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA ‘GRIGORE MOISIL’ Matematica-Informatica 124 9.44 9.50 9.38 9.25 9.75 - - - -
20 MINDRU D. IONUT-ALEXANDRU BRASOV COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA ‘GRIGORE MOISIL’ Matematica-Informatica 124 9.43 9.15 9.71 9.20 9.10 - - - -
21 URDEA G. ROXANA-MARIANA BRASOV COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA ‘GRIGORE MOISIL’ Matematica-Informatica 124 9.43 8.97 9.89 8.85 9.10 - - - -
22 VASILCOI S. ANDREI BRASOV COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA ‘GRIGORE MOISIL’ Matematica-Informatica 124 9.41 9.10 9.73 8.55 9.65 - - - -
23 SECAREA G. MARIAN BRASOV COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA ‘GRIGORE MOISIL’ Matematica-Informatica 124 9.37 9.10 9.64 9.65 8.55 - - - -
24 CRISTEA C. IOANA-ANDREEA BRASOV COLEGIUL NATIONAL 'DR. IOAN MESOTA' BRASOV Stiinte ale Naturii 116 9.36 9.00 9.72 9.00 9.00 - - - -
25 BELCIU A. RADU-STEFAN BRASOV COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA ‘GRIGORE MOISIL’ Matematica-Informatica 124 9.36 8.97 9.76 8.10 9.85 - - - -
26 SZASZ Z. ERIKA-MONICA BRASOV COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA ‘GRIGORE MOISIL’ Matematica-Informatica 124 9.29 8.82 9.77 9.20 8.45 - - - -
27 PURDEL V. ALEXANDRA BRASOV COLEGIUL DE STIINTE ALE NATURII 'EMIL RACOVITA' BRASOV Stiinte ale Naturii 102 9.27 8.95 9.60 8.50 9.40 - - - -
28 OLTEANU M. MARIANA BRASOV COLEGIUL NATIONAL 'DR. IOAN MESOTA' BRASOV Filologie 118 9.23 8.82 9.65 9.10 8.55 - - - -
29 CSIKI A. ROBERT BRASOV COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA ‘GRIGORE MOISIL’ Matematica-Informatica 124 9.22 8.62 9.83 7.65 9.60 - - - -
30 FRATILA O. ANDREI BRASOV COLEGIUL NATIONAL 'DR. IOAN MESOTA' BRASOV Stiinte ale Naturii 116 9.21 8.92 9.50 8.20 9.65 - - - -
31 MIRODONIE C. IOANA BRASOV COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA ‘GRIGORE MOISIL’ Matematica-Informatica 124 9.19 9.30 9.09 8.70 9.90 - - - -
32 ATANASIU C. OANA-MIHAELA BRASOV COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA ‘GRIGORE MOISIL’ Matematica-Informatica 124 9.17 8.47 9.88 9.55 7.40 - - - -
33 PETRESCU D. RADU-BOGDAN BRASOV COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA ‘GRIGORE MOISIL’ Matematica-Informatica 124 9.13 8.70 9.57 9.35 8.05 - - - -
34 MERET G. VIRGIL BRASOV COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA ‘GRIGORE MOISIL’ Matematica-Informatica 124 9.11 8.72 9.50 8.40 9.05 - - - -
35 TOMITA D. MIHNEA-ALEXANDRU BRASOV COLEGIUL NATIONAL 'DR. IOAN MESOTA' BRASOV Matematica-Informatica 114 9.07 8.62 9.52 9.00 8.25 - - - -
36 MEREUTA L. LUCIAN-MARIUS BRASOV COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA ‘GRIGORE MOISIL’ Matematica-Informatica 124 9.06 8.70 9.43 8.05 9.35 - - - -
37 MIHAI-BARSAN L. LAURA BRASOV COLEGIUL NATIONAL 'DR. IOAN MESOTA' BRASOV Matematica-Informatica 114 9.05 8.57 9.53 9.00 8.15 - - - -
38 PINTILICIUC V. LAURENTIU-OCTAVIAN BRASOV COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA ‘GRIGORE MOISIL’ Matematica-Informatica 124 8.99 8.52 9.46 8.70 8.35 - - - -
39 ZGIMBAU D. STEFAN BRASOV COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA ‘GRIGORE MOISIL’ Matematica-Informatica 124 8.98 8.65 9.31 8.20 9.10 - - - -
40 EROSS B. NORBERT BRASOV COLEGIUL NATIONAL 'APRILY LAJOS' BRASOV Matematica-Informatica 110 8.98 8.36 9.60 7.05 9.55 - - Maghiara 8.50
41 SANDU A. ALEXANDRU-ANDREI BRASOV COLEGIUL NATIONAL 'DR. IOAN MESOTA' BRASOV Matematica-Informatica 114 8.94 8.32 9.57 8.30 8.35 - - - -
42 PETRESCU I. SEBASTIAN-FLORIN BRASOV COLEGIUL DE STIINTE 'GRIGORE ANTIPA' BRASOV Matematica-Informatica 100 8.91 8.20 9.62 7.70 8.70 - - - -
43 BOJTE D. IRIS-ANITA BRASOV COLEGIUL DE STIINTE 'GRIGORE ANTIPA' BRASOV Stiinte ale Naturii 101 8.91 8.05 9.77 8.45 7.65 - - - -
44 LUKACS I. ANDREEA-GABRIELLA COVASNA GRUPUL SCOLAR "CONSTANTIN BRANCUSI" SFINTU GHEORGHE Turism si alimentatie 101 8.86 8.15 9.57 8.60 7.00 - - Maghiara 8.85
45 MANDOKI C. ALMOS BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'REMUS RADULET' BRASOV Electronica automatizari 147 8.83 8.38 9.29 8.65 8.00 - - Maghiara 8.50
46 COZMA M. ALEXANDRU BRASOV LICEUL 'ANDREI MURESANU' BRASOV Stiinte ale Naturii 151 8.82 8.10 9.54 7.90 8.30 - - - -
47 RUGACS C. MIHAI BRASOV COLEGIUL DE STIINTE 'GRIGORE ANTIPA' BRASOV Matematica-Informatica 100 8.80 8.50 9.11 7.95 9.05 - - - -
48 ORBAN A. NOEMI BRASOV COLEGIUL NATIONAL 'APRILY LAJOS' BRASOV Comert 113 8.75 8.43 9.07 7.70 8.85 - - Maghiara 8.75
49 THEIL L. MARA-ELENA BRASOV COLEGIUL NATIONAL 'UNIREA' BRASOV Filologie 121 8.70 8.15 9.25 7.75 8.55 - - - -
50 SUCIU O. RALUCA-ELENA BRASOV COLEGIUL NATIONAL 'UNIREA' BRASOV Filologie 122 8.69 8.05 9.33 8.70 7.40 - - - -
51 BORZA G. EMIL BRASOV LICEUL 'ANDREI MURESANU' BRASOV Stiinte ale Naturii 151 8.68 7.97 9.40 8.40 7.55 - - - -
52 IACOV N. NICOLAE-ION BRASOV COLEGIUL DE STIINTE 'GRIGORE ANTIPA' BRASOV Stiinte ale Naturii 101 8.66 7.50 9.83 7.20 7.80 - - - -
53 VIDU F. CATALINA-ELENA BRASOV COLEGIUL DE STIINTE ALE NATURII 'EMIL RACOVITA' BRASOV Stiinte ale Naturii 102 8.62 8.10 9.14 8.20 8.00 - - - -
54 TAZLAUANU N. ANA-SIMONA BRASOV COLEGIUL DE STIINTE ALE NATURII 'EMIL RACOVITA' BRASOV Stiinte ale Naturii 102 8.55 7.80 9.30 7.90 7.70 - - - -
55 DRAGOI C. MARIA-STEFANIA BRASOV COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC 'ANDREI BARSEANU' BRASOV Economic 126 8.54 7.80 9.28 8.60 7.00 - - - -
56 BESLEAGA V. MIHAI-ALEXANDRU BRASOV COLEGIUL DE STIINTE 'GRIGORE ANTIPA' BRASOV Stiinte ale Naturii 101 8.54 7.70 9.39 7.55 7.85 - - - -
57 DIANU M. EDUARD BRASOV COLEGIUL DE STIINTE 'GRIGORE ANTIPA' BRASOV Stiinte ale Naturii 101 8.51 8.85 8.17 9.10 8.60 - - - -
58 VASILE M. NATALIA-NICOLETA BRASOV COLEGIUL DE STIINTE ALE NATURII 'EMIL RACOVITA' BRASOV Stiinte ale Naturii 102 8.51 7.60 9.42 8.25 6.95 - - - -
59 TANASE A. ALEXANDRU BRASOV COLEGIUL DE STIINTE ALE NATURII 'EMIL RACOVITA' BRASOV Stiinte ale Naturii 102 8.48 8.05 8.91 8.80 7.30 - - - -
60 SCINTEIE R. OVIDIU-FLORIN BRASOV COLEGIUL DE STIINTE ALE NATURII 'EMIL RACOVITA' BRASOV Stiinte ale Naturii 102 8.45 7.60 9.31 8.50 6.70 - - - -
61 PAUN D. MIHAITA-GABRIEL BRASOV COLEGIUL DE STIINTE ALE NATURII 'EMIL RACOVITA' BRASOV Matematica-Informatica 104 8.44 7.50 9.38 8.55 6.45 - - - -
62 MOLENDAC S. SEBASTIAN-VLAD BRASOV COLEGIUL DE STIINTE ALE NATURII 'EMIL RACOVITA' BRASOV Stiinte ale Naturii 102 8.40 7.80 9.00 8.70 6.90 - - - -
63 BUZATU C. PAULA-IOANA BRASOV COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC 'ANDREI BARSEANU' BRASOV Comert 125 8.36 8.15 8.57 8.45 7.85 - - - -
64 MATEI M. RALUCA-PAULA BRASOV COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC 'ANDREI BARSEANU' BRASOV Comert 125 8.33 7.65 9.02 8.30 7.00 - - - -
65 VASILE R. ANDREI-RADU BRASOV COLEGIUL DE STIINTE ALE NATURII 'EMIL RACOVITA' BRASOV Stiinte ale Naturii 102 8.31 7.32 9.30 7.75 6.90 - - - -
66 CORBAN I. CRISTINA-ELENA BRASOV COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC 'ANDREI BARSEANU' BRASOV Comert 125 8.30 7.60 9.01 8.45 6.75 - - - -
67 PICHET A. IOANA-DIANA BRASOV COLEGIUL DE STIINTE ALE NATURII 'EMIL RACOVITA' BRASOV Stiinte ale Naturii 102 8.28 7.70 8.87 7.00 8.40 - - - -
68 NAGY F. ISTVAN-ROBERT BRASOV COLEGIUL NATIONAL 'APRILY LAJOS' BRASOV Stiinte ale Naturii 111 8.26 7.68 8.84 7.30 8.05 - - Maghiara 7.70
69 IOAN N. GEORGE-RAZVAN BRASOV COLEGIUL DE STIINTE ALE NATURII 'EMIL RACOVITA' BRASOV Stiinte ale Naturii 102 8.25 7.37 9.14 7.90 6.85 - - - -
70 SARATEANU L. SEBASTIAN-VIRGIL BRASOV COLEGIUL DE STIINTE ALE NATURII 'EMIL RACOVITA' BRASOV Stiinte ale Naturii 102 8.23 7.42 9.05 9.05 5.80 - - - -
71 IONEL A. ANDREI-LUCIAN BRASOV COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC 'ANDREI BARSEANU' BRASOV Turism si alimentatie 127 8.15 7.47 8.84 7.80 7.15 - - - -
72 HEGEDUS I. IULIA-CRISTINA BRASOV COLEGIUL 'NICOLAE TITULESCU' BRASOV Stiinte ale Naturii 155 8.12 7.32 8.93 6.80 7.85 - - - -
73 SANJAQIEH B. RAMY BRASOV COLEGIUL 'NICOLAE TITULESCU' BRASOV Stiinte ale Naturii 155 8.10 7.92 8.29 9.00 6.85 - - - -
74 PURUSNIUC C. ADRIAN-GABRIEL BRASOV COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC 'ANDREI BARSEANU' BRASOV Economic 126 8.00 7.45 8.55 7.10 7.80 - - - -
75 NECULA R. ANDREEA-LOREDANA BRASOV COLEGIUL 'NICOLAE TITULESCU' BRASOV Stiinte Sociale 157 7.99 7.05 8.93 7.95 6.15 - - - -
76 BORDIEANU V. CODRUTA BRASOV COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC 'ANDREI BARSEANU' BRASOV Economic 126 7.98 6.82 9.14 8.60 5.05 - - - -
77 CHIVU G. MARIA-ALEXANDRA BRASOV COLEGIUL 'NICOLAE TITULESCU' BRASOV Matematica-Informatica 154 7.95 7.07 8.83 7.55 6.60 - - - -
78 IRIMIA C. SEBASTIAN-FLORIN BRASOV COLEGIUL 'NICOLAE TITULESCU' BRASOV Stiinte ale Naturii 155 7.93 7.30 8.57 8.10 6.50 - - - -
79 STOI C. CLAUDIA-ANDREEA BRASOV COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC 'ANDREI BARSEANU' BRASOV Economic 126 7.93 7.07 8.80 6.90 7.25 - - - -
80 MANUI G. ANAMARIA BRASOV COLEGIUL 'NICOLAE TITULESCU' BRASOV Stiinte Sociale 157 7.93 6.87 8.99 9.40 4.35 - - - -
81 BUJOREANU G. GEORGIANA BRASOV COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC 'ANDREI BARSEANU' BRASOV Turism si alimentatie 127 7.91 6.97 8.86 8.60 5.35 - - - -
82 PERSENEA A. SORANA-ANDREEA BRASOV COLEGIUL 'NICOLAE TITULESCU' BRASOV Stiinte ale Naturii 155 7.90 6.85 8.96 7.90 5.80 - - - -
83 ARDELEAN R. RARES-SABIN BRASOV COLEGIUL 'NICOLAE TITULESCU' BRASOV Matematica-Informatica 154 7.86 7.47 8.26 7.55 7.40 - - - -
84 FENE V. ALEXANDRU-PAUL BRASOV COLEGIUL 'NICOLAE TITULESCU' BRASOV Stiinte ale Naturii 155 7.83 7.42 8.24 7.75 7.10 - - - -
85 BUCHE D. ALICE-DANIELA BRASOV COLEGIUL 'NICOLAE TITULESCU' BRASOV Stiinte ale Naturii 155 7.80 6.95 8.65 7.90 6.00 - - - -
86 TACHE C. RAZVAN BRASOV COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC 'ANDREI BARSEANU' BRASOV Turism si alimentatie 127 7.80 6.45 9.15 6.10 6.80 - - - -
87 ZAHARIA C. ELENA BRASOV COLEGIUL NATIONAL ECONOMIC 'ANDREI BARSEANU' BRASOV Turism si alimentatie 127 7.80 6.07 9.53 7.15 5.00 - - - -
88 SUCIU I. MARIA BRASOV COLEGIUL 'NICOLAE TITULESCU' BRASOV Filologie 156 7.79 6.65 8.93 8.20 5.10 - - - -
89 MOLNAR J. IZABELLA BRASOV COLEGIUL 'NICOLAE TITULESCU' BRASOV Stiinte ale Naturii 155 7.74 6.40 9.08 7.60 5.20 - - - -
90 MIHULECEA D. ANDREEA-GEORGIANA BRASOV COLEGIUL 'NICOLAE TITULESCU' BRASOV Stiinte ale Naturii 155 7.71 6.67 8.76 7.70 5.65 - - - -
91 VIDU F. FLORIAN-ALEXANDRU BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'REMUS RADULET' BRASOV Electric 146 7.67 6.90 8.44 6.35 7.45 - - - -
92 KIRALY K. ROLAND BRASOV GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Economic 128 7.61 6.95 8.28 9.00 4.90 - - - -
93 GAITAN G. SABRINA BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'MARIA BAIULESCU' BRASOV Turism si alimentatie 135 7.61 6.20 9.02 6.10 6.30 - - - -
94 ARGHIRE R. ANDREEA-MADALINA BRASOV GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Turism si alimentatie 129 7.58 7.07 8.09 7.55 6.60 - - - -
95 LORINCZ F. FERENCZ BRASOV COLEGIUL NATIONAL 'APRILY LAJOS' BRASOV Stiinte ale Naturii 111 7.57 6.55 8.59 7.40 5.00 - - Maghiara 7.27
96 CUCIUREANU C. ANDRA-DAIANA BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'MARIA BAIULESCU' BRASOV Turism si alimentatie 135 7.54 6.65 8.43 6.20 7.10 - - - -
97 ACSINTE D. ISABELA-ROXANA BRASOV GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Turism si alimentatie 129 7.48 6.10 8.86 6.70 5.50 - - - -
98 DOBRE G. ALEXANDRA BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'MARIA BAIULESCU' BRASOV Estetica si igiena corpului omenesc 134 7.46 6.40 8.53 6.15 6.65 - - - -
99 MARINESCU C. ANDREI BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'MARIA BAIULESCU' BRASOV Turism si alimentatie 135 7.45 6.22 8.69 6.60 5.85 - - - -
100 STRINU I. RAZVAN-GEORGE BRASOV GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Turism si alimentatie 129 7.44 5.87 9.02 6.75 5.00 - - - -
101 BENKO M. ANDREEA BRASOV GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Turism si alimentatie 129 7.37 6.45 8.30 8.15 4.75 - - - -
102 CALINESCU A. GEORGE-FLAVIUS BRASOV GRUPUL SCOLAR SILVIC 'DR. NICOLAE RUCAREANU' BRASOV Silvicultura 148 7.32 6.15 8.50 6.20 6.10 - - - -
103 BULARCA L. RADU BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'TRANSILVANIA' BRASOV Electronica automatizari 130 7.32 6.10 8.54 5.40 6.80 - - - -
104 BERETEAN O. MIHAI BRASOV GRUPUL SCOLAR AGRICOL 'AV. DR. IOAN SENCHEA' FAGARAS Turism si alimentatie 184 7.32 6.02 8.63 7.35 4.70 - - - -
105 SMEU D. TUDOR BRASOV GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Turism si alimentatie 129 7.31 6.70 7.93 6.85 6.55 - - - -
106 BORDEI G. GEORGE BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'MIRCEA CRISTEA' BRASOV Protectia mediului 138 7.31 6.02 8.61 7.20 4.85 - - - -
107 TANASE V. ANDRADA-MARINA BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'MIRCEA CRISTEA' BRASOV Protectia mediului 138 7.26 6.05 8.47 7.70 4.40 - - - -
108 GAMALIE C. DIANA-GABRIELA BRASOV GRUPUL SCOLAR DE TURISM SI ALIMENTATIE PUBLICA BRASOV Turism si alimentatie 129 7.22 5.30 9.15 6.35 4.25 - - - -
109 COSTACHE P. IULIAN-ANDREI BRASOV COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Electronica automatizari 142 7.14 5.25 9.03 6.30 4.20 - - - -
110 SANDU M. LIVIU-MARIAN BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'REMUS RADULET' BRASOV Electronica automatizari 145 7.12 5.50 8.75 6.45 4.55 - - - -
111 VIJIEAN G. MIHAELA BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'MARIA BAIULESCU' BRASOV Estetica si igiena corpului omenesc 134 7.11 5.60 8.62 6.95 4.25 - - - -
112 MIRCEA O. ALEXANDRU-PETRUS BRASOV GRUPUL SCOLAR SILVIC 'DR. NICOLAE RUCAREANU' BRASOV Silvicultura 148 7.05 6.10 8.01 6.50 5.70 - - - -
113 HRUBAN L. ALEXANDRA-ELENA BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'MIRCEA CRISTEA' BRASOV Protectia mediului 138 7.04 6.32 7.77 6.85 5.80 - - - -
114 BACIU V. ALEXANDRU BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'REMUS RADULET' BRASOV Electronica automatizari 145 7.03 5.87 8.19 5.75 6.00 - - - -
115 LUPOIAN V. MARIA-ALEXANDRA BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'TRANSILVANIA' BRASOV Estetica si igiena corpului omenesc 132 7.00 5.40 8.60 6.40 4.40 - - - -
116 MARIAN R. DENISA BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'MIRCEA CRISTEA' BRASOV Protectia mediului 138 6.96 5.25 8.67 6.70 3.80 - - - -
117 DURBALAU C. IONUT-ALEXANDRU BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'MIRCEA CRISTEA' BRASOV Protectia mediului 138 6.94 5.47 8.41 5.90 5.05 - - - -
118 ERHU-ROSIUTA I. BOGDAN-IOAN BRASOV GRUPUL SCOLAR SILVIC 'DR. NICOLAE RUCAREANU' BRASOV Silvicultura 148 6.91 4.75 9.08 4.50 5.00 - - - -
119 COLT A. ANDREEA BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'MARIA BAIULESCU' BRASOV Industrie textile si pielarie 133 6.91 4.67 9.15 4.00 5.34 - - - -
120 VARVARA V. ALEXANDRU-IONUT BRASOV GRUPUL SCOLAR SILVIC 'DR. NICOLAE RUCAREANU' BRASOV Silvicultura 148 6.89 5.57 8.21 6.10 5.05 - - - -
121 NYIKA J. KINGA-ENIKO BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'REMUS RADULET' BRASOV Electronica automatizari 147 6.89 5.40 8.38 5.70 5.45 - - Maghiara 5.05
122 FOCA C. ALEXANDRU BRASOV GRUPUL SCOLAR SILVIC 'DR. NICOLAE RUCAREANU' BRASOV Silvicultura 148 6.88 5.02 8.75 5.40 4.65 - - - -
123 PETRESCU L. ANDREI-DANIEL BRASOV GRUPUL SCOLAR SILVIC 'DR. NICOLAE RUCAREANU' BRASOV Silvicultura 148 6.78 5.60 7.96 7.60 3.60 - - - -
124 MORARI L. ANA-MARIA BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'MARIA BAIULESCU' BRASOV Industrie textile si pielarie 133 6.77 5.97 7.57 8.10 3.85 - - - -
125 HONDRU D. SABINA BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'MARIA BAIULESCU' BRASOV Industrie textile si pielarie 133 6.73 5.47 8.00 5.85 5.10 - - - -
126 ESANU C. COSMIN-GABRIEL BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'REMUS RADULET' BRASOV Electronica automatizari 145 6.69 5.25 8.13 5.35 5.15 - - - -
127 GRIGORE I. MADALINA-AURELIA BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'TRANSILVANIA' BRASOV Electronica automatizari 130 6.64 4.82 8.47 5.60 4.05 - - - -
128 CRAITA D. MARIUS BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'MARIA BAIULESCU' BRASOV Industrie textile si pielarie 133 6.53 5.40 7.66 5.80 5.00 - - - -
129 BATRANU V. RAMONA BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'MARIA BAIULESCU' BRASOV Industrie textile si pielarie 133 6.53 4.75 8.31 6.75 2.75 - - - -
130 BARDAS A. IULIA-ELENA BRASOV GRUPUL SCOLAR SILVIC 'DR. NICOLAE RUCAREANU' BRASOV Fabricarea produselor din lemn 149 6.53 4.57 8.50 6.90 2.25 - - - -
131 JOITA D. IOANA-CRISTINA BRASOV GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL ZARNESTI Turism si alimentatie 213 6.51 5.10 7.92 6.20 4.00 - - - -
132 CALDARE P. CATALINA-FLORINA BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'MIRCEA CRISTEA' BRASOV Electronica automatizari 136 6.42 5.05 7.79 5.10 5.00 - - - -
133 DUMITRU D. BOGDAN-DANIEL BRASOV COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Electronica automatizari 142 6.39 5.40 7.39 6.60 4.20 - - - -
134 DAVIDOAIA C. ALEXANDRA-ELENA BRASOV COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Electronica automatizari 142 6.38 4.90 7.87 5.00 4.80 - - - -
135 VITALARU D. BIANCA-IRINA BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'REMUS RADULET' BRASOV Mecanica 144 6.38 4.60 8.16 5.70 3.50 - - - -
136 SZEMENYEI G. GAVRIL BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'TRANSILVANIA' BRASOV Mecanica 131 6.37 4.55 8.19 5.05 4.05 - - - -
137 IRIMIA S. OVIDIU BRASOV COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Electronica automatizari 142 6.20 4.82 7.59 5.15 4.50 - - - -
138 COSA I. MONICA-IONELA BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'TRANSILVANIA' BRASOV Mecanica 131 6.19 4.25 8.13 4.50 4.00 - - - -
139 NEMETH L. ROBERT BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'REMUS RADULET' BRASOV Electronica automatizari 145 6.13 4.92 7.34 6.20 3.65 - - - -
140 KULCSAR R. MIHAELA BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'MIRCEA CRISTEA' BRASOV Mecanica 137 6.04 4.60 7.48 5.70 3.50 - - - -
141 COSTACHE N. NICOLAE-COSMIN BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'TRANSILVANIA' BRASOV Mecanica 131 5.99 4.60 7.38 6.15 3.05 - - - -
142 BANICA I. MIHAELA BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'MARIA BAIULESCU' BRASOV Industrie textile si pielarie 133 5.86 4.57 7.15 6.90 2.25 - - - -
143 STANCIU M. VLAD-IOAN BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'REMUS RADULET' BRASOV Mecanica 144 5.85 4.12 7.59 4.80 3.45 - - - -
144 STANCA C. DIANA MARIA CLUJ COLEGIUL "EMIL NEGRUTIU" TURDA Economic 222 5.80 3.85 7.75 4.55 3.15 - - - -
145 VOICU C. LARISA-GEORGIANA BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'TRANSILVANIA' BRASOV Mecanica 131 5.76 3.50 8.02 4.00 3.00 - - - -
146 TOIA I. CERASELA-DENISA BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'MARIA BAIULESCU' BRASOV Industrie textile si pielarie 133 5.65 3.92 7.39 4.50 3.35 - - - -
147 DUMITRU G. GEORGE BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'REMUS RADULET' BRASOV Mecanica 144 5.59 4.32 6.86 3.25 5.40 - - - -
148 ZAMFIR G. DIANA BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'TRANSILVANIA' BRASOV Mecanica 131 5.59 3.65 7.54 4.30 3.00 - - - -
149 CSAKA A. LIDIA-ANTONIA BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'TRANSILVANIA' BRASOV Mecanica 131 5.59 3.25 7.94 3.90 2.60 - - - -
150 GARMACEA F. VISARION BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'MARIA BAIULESCU' BRASOV Industrie textile si pielarie 133 5.57 3.95 7.19 3.40 4.50 - - - -
151 CSIKI K. MADALINA BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'TRANSILVANIA' BRASOV Mecanica 131 5.50 3.37 7.63 2.30 4.45 - - - -
152 VLAD O. SORIN-OVIDIU BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'TRANSILVANIA' BRASOV Mecanica 131 5.25 3.27 7.24 3.55 3.00 - - - -
153 ROMAN V. MARIUS BRASOV COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Mecanica 141 5.06 2.52 7.61 3.05 2.00 - - - -
154 PREDA C. ALEXANDRU-IONUT BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'REMUS RADULET' BRASOV Mecanica 144 4.98 2.60 7.36 2.65 2.55 - - - -
155 MARIN S. RAZVAN-MARIUS BRASOV COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI BRASOV Mecanica 141 4.79 2.75 6.83 3.10 2.40 - - - -
156 VASILIU G. ROBERT-NICOLAE BRASOV COLEGIUL TEHNIC 'TRANSILVANIA' BRASOV Mecanica 131 4.50 2.00 7.00 2.60 1.40 - - - -